novinky 2013

INFO

MOTTO:
"NEEXISTUJE ŠPATNÉ POČASÍ, POUZE ŠPATNÉ OBLEČENÍ"

DOSTUPNOST A KVALITA PŘICHÁZÍ Z NOVÉHO ZÉLANDU

 

Ridgeline of New Zealand – v překladu horský hřeben Nového Zélandu – je u protinožců dlouhodobě synonymem mimořádných vlastností, kvality a dostupnosti.

 

S kořeny v drsných novozélandských horách RIDGELINE vyvinula jedinečnou řadu vlastních oděvních HI-TECH tkanin, které jsou schopny odpovědět na každou výzvu přírody.

 

Tyto oděvy a doplňky již mnoho let využívají profesionálové i amatéři z řad lovců, rybářů, farmářů, lesníků, outdoorových nadšenců, ale také všichni ostatní, pro něž je tepelná pohoda, odolnost vůči větru a vodě, trvanlivost a funkčnost základní a nutnou podmínkou pro bezproblémové přežití, práci a pobyt v přírodě bez ohledu na rozmary počasí.

 

Filozofie značky RIDGELINE je od samého počátku neměnná – zajistit, aby vysoce kvalitní, pohodlné a trvanlivé outdoorové oblečení obstálo i v drsných podmínkách Sibiře nebo rovníkové Afriky a bylo cenově dostupné pro každého.

 

Díky nekompromisní kvalitě, vlastní obchodní značce a příznivé ceně jsou tyto výrobky dlouhodobě jedničkou v prodejnosti a popularitě na náročném novozélandském a australském trhu.

 

Po úspěšném působení v Severní Americe a Africe přichází tato značka také do Evropy, kde svými vlastnostmi, poměrem ceny a kvality stěží nalezne srovnání.

 

Velká většina modelů je  dodávána ve velikostech S – 5XL, v klasické olivově zelené barvě nebo ve vzoru přírodní kamufláže BUFFALO CAMO, která Vám díky svým vlastnostem umožní dostat se ke zvěři na vzdálenost, o které se Vám dříve ani nesnilo.

 

Vyzkoušejte i Vy příjemnou změnu a přidejte se k milionům spokojených zákazníků na celém světě, kteří za své peníze získávají prověřenou kvalitu, jež opravdu funguje a vydrží.

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

  • COOMA
  • COOMA
    1 199 CZK 1 198 CZK

Všechny slevy

Reklama